Kapela

Vznik kapely se datuje koncem roku 2013, zakládajícími členy jsou Milan a Marek - ti začali společně tvořit a skládat první písničky. Během jara 2014 přišel do kapely basák Lukáš, v létě 2014 pak přibyla Hanča s houslemi a Korejs s bicíma. Ten na vlastní žádost kapelu v říjnu 2015 opustil a bubeníkem se stal Olda. Na jaře 2017 přichází další posila v osobě saxofonisty Alberta..

V květnu a červnu 2015 tráví Gorily čas v Tajném studiu v Ústí n. L., kde nahráli a míchali 12 skladeb na DEMO - z toho si můžete poslechnout, nebo stáhnout pár skladeb. Celé DEMO je k prodeji.

V roce 2019 se Gorily opět na nějaký čas uzavírají do Tajnýho studia v Ústí nad Labem a v létě vydávjí již druhé album "Hustá, že by se dala krájet". CD Hustá, že by se dala krájet je možno zakoupit na koncertech a poslechnout na Spotify:

https://open.spotify.com/artist/4P0y4fipwvF99vC9dBDxZ7

Po vydálí druhého alba kapelu opouští houslistka Hanka Kořenská a baskytarista Lukáš Kudrman. Na podzim 2019 se ke Gorilám přidává houslistka Štěpánka Brušáková a v Lednu 2020 přichází s basovou kytarou Zdeněk Hlína.

Tvorba je čistě autorská (a nebudeme si nalhávat, že není ničím ovlivněná) vycházející z rocku, alternativního rocku, undergroundu, punku a všeho možného.

Členové

Marek
Milan
Alberto
Zdeněk
Štěpánka
Ondra